2009-12-05Sezono uždarymas.

Nuoširdus ačiū visiems, čia retsykiais užsukdavusiems paskaitinėti mano rašliavų.

Jūsų,

Katė Ant Palangės

Rodyk draugams

Pastaruoju metu ėmiau vis labiau ir labiau domėtis sąmokslo teorijomis. Ne todėl, kad jomis tikėčiau. Stebina, o kartu ir žavi daugumos jų kūrėjų išradingumas.
Keletas populiariausių:
- Rugsėjo 11-osios įvykius suplanavo pati JAV vyriausybė.
- Ateiviai gyvena tarp mūsų, bet vyriausybė juos slepia (dauguma jų gyvena socialiai aktyvų gyvenimą, prisidengę Lietuvos elito titulu).
- Latvijos meteoritą sugalvojo mobiliojo ryšio operatorius.
- ATA Michaelas Jacksonas gyvas ir slapstosi Meksikoje.
- Kiaulių gripą išrado norintys pasipelnyti farmacininkai. Paskui seks šunų gripas, alaus gripas ir griliažinių saldainių gripas.

Tačiau yra viena, kuri kuo toliau, tuo labiau man regis turinti rimtą pagrindą…
Pasak šios sąmokslo teorijos, pasaulį iš tiesų valdo sąlyginai nedidelė išrinktųjų grupelė, besivadinanti masonais. Masonai, perfrazuojant Internetą, - tai nedidelė laisvųjų mūrininkų grupelė, turinti gilias tradicijas bene nuo karaliaus Saliamono laikų ir spėjusi įgyti pagarbią baimę paprastų žmonių tarpe dėl savo slaptumo bei ne itin aiškiai formuluojamų tikslų.

Juokinga? Visai ne. Gali būti, kad Pasaulį iš tiesų valdo mūrininkai.

Tiesa, Lietuvoje viskas visuomet vyksta šiek tiek kitaip……

Pagal lietuviškąjį variantą, viskas prasidėjo nuo prieš keletą metų pūsto nekilnojomojo turto burbulo, kai mūrininkai pirmiausia bandė paimti liaudį naujos statybos namais, gausiai dalinamomis paskolomis būstui įsigyti ir prekybos centrų bei Valdovų rūmų statybomis.

Tačiau čia mūrininkai ėmė ir stipriai pasišiukšlino - net mano naujajame ofise sienos aižėja ir trūkinėja taip, kad pati galvoju imtis špakliuotės ir tinko, nors, pagal masonų taisykles, moteriškos lyties atstovėms mūrininkėmis tapti neleidžiama….

Taigi liaudis ėmė piktintis baisiai nekokybiškai mūrininkų atliktais darbais, ir tuomet šie nutarė imti tautą ne tokiais pastebimais metodais…. Tokiu būdu mūrininkų rankose atsidūrė žiniasklaida.

Kaip į maišomą skiedinį sovietiniais laikais būdavo metama butelių šukių, samanų ir kitų atliekų, kad mišinys išeitų tvirtesnis, taip ir Mūrininkai žiniasklaidos portalus pavertė vienu ištisu įvairiausių stilių mišiniu praskiestu tinklaraščiu.

Tiesa, nemanykit, kad jei jau žmogus mūrininkas, tai jau visuomet eina stačiai prie reikalo. Šitie Lietuvos žiniasklaidą užvaldę elitiniai mūrininkai - savotiškai subtilūs ir veikia labai laipsniškai…

Nuo:
„Pasiteiravus prokuroro A. ***avičiaus apie A.K. nužudymo bylos tyrimo eigą, šis atsakė, jog aplinkybės vis dar tiriamos, tačiau neatmeta galimybės, jog įtariamuoju šioje byloje netrukus gali tapti šiuo metu liudininko poziciją užimantis aukos pažįstamas M.B.”

Prie:
„Pasiteiravus prokuroro A. ***avičiaus apie žymaus visuomenės veikėjo A.K. nužudymo bylos tyrimo eigą, šis nenoriai atsakė, jog aplinkybės vis dar tiriamos, tačiau neatmeta galimybės, jog įtariamuoju byloje jau laikomas ir nužudytojo pažįstamas ir galimai sugėrovas M.B.”

Prie:

„Pasiteiravus prokuroro A. ***avičiaus, kuris, beje, praėjusiais metais buvo sulaikytas už vairo neblaivus, apie visuotinai gerbiamo žymaus visuomenės veikėjo A.K. nužudymo bylos tyrimo eigą, šis atsainiai pareiškė, jog aplinkybės vis dar neaiškios, tačiau išsakė nuomonę, jog įtariamasis jau sulaikytas - tai nužudytojo pažįstamas, galimai sugėrovas ir galimai A.K. žmonos meilužis M.B.”

Ir galiausiai:

„Pietų pertraukos metu užklupus prokurorą A. ***avičių, kuris, beje, praėjusiais metais buvo sulaikytas už vairo neblaivus (neoficialiais duomenimis, “pripūtė” 2, 5 promilės) su nepatogiu klausimu apie visuotinai gerbiamo filantropo A.K. nužudymo bylos tyrimo eigą, šis slėpdamasis už servetėlių dėklo ir ketčupo buteliuko išrėžė, jog aplinkybių aiškintis dar neturėjo laiko, nes dabar pietų pertrauka. Tačiau atkaklių pastangų dėka „**lfio” žurnalistui visgi pavyko išsiaiškinti, kad įtariamasis - nužudytojo sugėrovas, meilužis ir galimai netikras brolis M.B.. Rytoj skaitykite: A.K. pirmosios žmonos L. P-K. prisiminimų knyga „Aš jį mylėjau.”

… Kad žiniasklaidą aiškiai apleido žurnalistai ir jų vietą užėmė mūrininkai (nors bulvariniai skyreliai galbūt priklauso dažytojams arba tapetuotojams?), savaime suprantama. Bet ką tuomet veikia buvę tikrieji žiniasklaidos atstovai?

Akivaizdu. Tik jau nemanykit, kad statybos stovi vietoje. Pusiausvyra juk turi būti :>

PS. Tiesą sakant, bent jau mane ši sąmokslo teorija įtikina, kodėl trūkinėja naujų daugiaaukščių sienos…. ir kodėl pleišėja žiniasklaidos pamatai :>

Rodyk draugams


© 2017 cat on a windowsill | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt