Vargais negalais užbaigusi savo sesiją aš vėl pakuojuosi daiktus. Palieku Pjerą ir kraustausi į nedidelį, bet saulėtą kambarėlį/butuką Amager rajone, arčiau universiteto, arčiau jūros. Įsikėlimo datą sutarėm liepos pirmą, tačiau ruošiuosi jau dabar. Šiandien į lagaminus sugrūdau didžiąją dalį savo nuosavybės, ir vis tiek jaučiuosi, tarsi visko turėčiau gerokai per daug.

Be krūvos visokių niekniekių išmečiau visas lėkštes, puodelius ir stalo įrankius, kuriais čia naudojausi. Taip pat ir patalynę. Noriu visko naujo. Naujo, neliesto, nepersigėrusio kažkokia nepaaiškinama neviltim.

Galų gale stvėriau savo depresiją už ragų. Ir taip delsiau gerokai per ilgai. Visuomet tikėjau, kad esu pakankamai stipri valdyti savo psichologinę savijautą, bet šiemet jau prabilo organizmas - nepaisant geriamų vitaminų, per keturis mėnesius spėjau peršalti bene šešiskart.

(…)

Tiesa tokia, jog aš siaubingai vėluoju. Vėluoju mesti aktorystę, kuri man laimėjo gerves ir oskarus už vaidmenis dokumentiniame seriale “Charizmatiškoji”. Taip, visos tos mažos mielos istorijėlės, kurios patinka net man pačiai, yra tikros, šituo neabejokit. Tik štai aš pati imu ir vis dažniau tiesiog nebegaliu.

Ir tą nebegalėjimą yra velniškai sunku kam nors paaiškinti. Tai tarsi… Savo gyvenimo stebėjimas per plastiko plėvelę, nuolat apsimetant, jog jos nėra.

Šiais metais toji plėvelė peraugo į šiltnamį, o aš pavirtau į mažą, bejėgį kopūstinuką, besiblaškantį dusinančioje tvankumoje. Aplinkiniai šiltnamio nemato, o aš pavargau.

Ir tas nuovargis tai baika… Nebepajėgiu kovoti su apatija ir nerimu. Ir panikos priepuoliais viešajame transporte, kai išbalusi it drobė stengiuosi nenualpti, bandydama išspausti raminamą šypseną nusigandusiam pašnekovui.

Ką čia slėpti, išvykusi į Daniją maniausi pabėgusi. Maniau, bus darbas, studijos, ir nebus kada tokiems niekams. Deja, šiais metais šitie niekai tapo Mano Pasauliu, o aš pati - jo įkaite.

(…)

Pagaliau mečiau metų metais praktikuotą saviįtaigą ir ryžausi vaistams. Jau savaitę geriu man skirtus antidepresantus ir jaučiuosi padariusi didelę pradžią.

Rodyk draugams